PĀRBAUDI AUTO VĒSTURI

Taupi laiku un naudu<
Pirms auto iegādes
Pārbaudi VIN numuru

Jūsu ievadītais VIN numurs ir nekorekts.

Iespējamiem iemesli:

 1. drukas kļūda ievadot VIN numuru
 2. sludinājumā ir norādīts kļūdaina VIN numurs
 3. pārdevējs sniedzis Jums nekorektu VIN numuru

Atceries: pirms ievadi VIN numuru, pārbaudi to un salīdzini ar fotogrāfiju, birku vai dokumentiem.

Aizvērt šo paziņojumu
[X]

KĀ PĀRBAUDĪT AUTO VĒSTURI?

Pārbaudot automašīnas VIN numuru pirms tās iegādes, ļauj pārbaudīt tās vēsturi. Tādā veidā ir iespējams pārskatīt automašīnas iespējamo negadījumu vēsturi, nobraukumu rādījums un tā autentiskumu. Kā arī atskaite sniegs informāciju par ziņotiem zādzības gadījumiem. Atskaites cena ir nesalīdzināmi zema salīdzinot ar iespējamiem izdevumiem labojot automašīnu.

Mūsu pakalpojums sniedz informāciju par populārākiem automašīnu brendiem: Mercedes, Audi, BMW, Volkswagen, Renault, Seat, Fiat.

Kas ir pieejams mūsu atskaitēs?

 • Informācija par automašīnas zādzību
 • Informāciju par iespējamiem negadījumiem
 • Apkopes un servisa informācija par auto
 • Automašīnas bildes (ja ir pieejamas)
 • Pēdējais fiksētais nobraukums (dažiem transportlīdzekļiem)

Automašīnas vēsture

 • Automašīnas Vēstures Atskaite par 12,90 €
 • Tehniskā stāvokļa pārbaude
 • Atvieglo lēmumu pieņemšanu
 • Ietaupi laiku un naudu piem. degvielai
 • Piekļūstiet datiem, kurs slēpj pārdevējs

Klientu atsauksmes

Nice! Salīdzināju sluidnājuma A4 B6 no Austrijas ar atskaitē redzamo sadauzīto Audi. Tas man lika aizdomāties cik tālu cilvēks var iet tikai, lai pārdotu pēdējo s^da šrotu. Pārdevējs apgalvojis, ka atskaite ir safabricēta un ir nepatiesa informācija. Bet tas bija tas pats Audi B6 no Austrijas, tur pat aizmugurējā švīkas bija palikušas. Pateicos par šādu info. Visu Cieņu, ka palīdziet cilvēkiem.
Ļoti noderīgs pakalpojums. Ja ne autodna.lv, tad būtu iegādājies iznīcinātu auto, jeb kaķi maisā. Visiem iesaku pirms lietota auto iegādes, pārbaudīt tā datus ar autodna palīdzību.
Pilnībā piekrītu zemāk minētiem komentāriem! Mēs ar sievu meklējam sev jaunu auto un atrast labu automašīnu ir patiešām grūti it īpaši pēc tām šausmām, kas redzams internetā. Rodās tāda sajūta, ka visas automašīnas ir ar grozītu odometru. Meklējot savu mēs pārbaudijām vairākus auto ar DNA un 2 no trim automašīnām bija notīts "orģinālais" nobraukums - nebija daudz, bet fakts paliek fakts. Kādēļ tad ir jāmelo un jāmāna tauta? Es labāk izvēlos auto ar zināmu vēsturi, kur vismaz ir zināms kas un cik ir attīts, nevis kādu ar nezināmu vēsturi. Mēs nopirkām auto ar 20tkm attītu nobraukumu par kuru ir zināma vēsture. Iesaku izmantot visas iespējas pērko lietotu auto (y) tā turēt!
Labdien! Nolēmu uzrakstīt kādu pozitīvu atsauksmi un pieredzi kā man palīdzēja pēdējā pārbaude. Izmēģināju jauno atskaites veidu - Beļģijas. Idevās atmaskot pārdevēju, kurš pārdeva automašīnu tikko no Berlīnes ar "orginālu noskrējienu 230 000km". Pārbaudīju šo Volvo un izrādās, ka nemaz tā nav! Automašīna nāca no kāda Beļģijas plača un pagājušajā TA bija mazliet pāri 500 000 kilometriem.. Biju pārsteigs, ka pārdevējs par to iztēlojās neko nezinot! Noteikti ieteikšu arī draugiem pārbaudīt savu noskatīto spēkratu. Jo manā gadījumā tiešām palīdzēja un beigās nopirku Volvo, kurš tik tiešām nāca no Beļģijas ar patiesu pārskatāmu nobraukumu. Paldies autoDNA
Mazliet šaubījos par datu uzticamību, bet pārbaudot auto 'dzīvē' šeit sniegtā informācija apstiprinājās. Ne vienmēr ir pilnīgi dati,bet ļoti pretīmnākoša komanda un atrisina ātri visus neskaidros jautājumus. Paldies, ka 'neiegrābos' auto plača pārdevēja maldinošos argumentos!
Lielisks un noderīgs pakalpojums!!! Pārbaudīju sev vēlamā auto šasijas numuru un uzzināju tā tehniskās apskates - nobraukuma datums divās valstīs. Biju pārsteigts, ka automašīnas nobraukums bija attīts veselas divas reizes! Pirmo reizi Lietuvā pirms TA otro reizi LV pirms reģistrācijas CSDD. Esmu vienkārši pārsteigts, cik daudz tad ir tādu automašīnu un kāds tām patiesībā ir nobraukums, ja katrā valstī tas tieka attīts pirms pārdošanas :)) Bet pakalpojumam tiešām paldies dodu 5 zvaigznes un paldies par ta, ka ir tādi cilvēki, kuriem rūp lietotu auto tirgus stāvoklis.